top of page

תקנון רכישה

1. ההשתתפות מותנית בהבנה ובהסכמה כי המחשבים מיועדים לתלמידים/אזרחים ותיקים/אנשים עם צרכים מיוחדים וסטודנטים צעירים שאין בביתם מחשב לצורכי לימוד/תקשורת ובמסירת פרטים אישיים מלאים, נכונים ומדויקים, הכוללים שם מלא, מס' טלפון, כתובת דואר אלקטרוני תקינה וכתובת מגורים מדויקת.

2. השלמת הליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה בטלפון ו/או באמצעות דואר אלקטרוני של הלקוח תוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה, וכן בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי בעת השלמת הליך המכירה.

3. במידה והמוצר אזל מהמלאי, המיזם שומר לעצמו את הזכות לבטל את ההזמנה, ו/או להציע ללקוח מוצר חלופי.

אספקת המוצרים:

1. המיזם ידאג לאספקת המוצר או השירות שנרכש באתר, לכתובת שהוקלדה בדף ההרשמה.

2. המיזם אינו אחראי לכל איחור באספקת המוצר שאינו בשליטתו. במקרה של איחור באספקה, רשאי המזמין לבטל את הזמנתו ולקבל את מלוא כספו בחזרה.

3. מוצרים הנשלחים בדואר שליחים יישלחו חינם עד 3 פעמים, אם ולאחר מכן עדיין לא נעשה מענה מצד הלקוח , יחוייב בסכום סמלי של עלות המשלוח בלבד.

4. מיזם מתחשבים הוא שקובע את אופן ההובלה והאספקה. משלוח המוצרים יכול להיעשות במשלוח עם חברה חיצונית, שיתבצע עד 14 ימי עסקים.

למיזם שמורה הזכות להודיע למציע כי אין באפשרותו להוביל את המוצר לאזור מסוים (לרבות עקב היותו אזור מסוכן). במקרה זה המוצר יימסר לידיו בנקודת האיסוף אשר תקבע על ידי מיזם.

המיזם משתמשת בשירותיה לשליחות בעזרת חברת שילוח עצמאית.

במידה וחברת השילוח לא תוכל להגיע ליעד מסוים, המיזם יתאם עם הלקוח מסירת המוצר בדרכים חלופיות או ליעד קרוב.

*עבור ישובים מרוחקים ו/או ישובים מעבר לקו הירוק, תחול תוספת תשלום בהתאם למחירון הנקבע ע"י חברת השינוע.

אחריות ושירות:

1. כל המוצרים הנמכרים באתר מסופקים עם קבלת רכישה המהווה תעודת אחריות כדין.

2. המיזם מקנה אחריות על המחשבים ל12 חודשים מיום מסירת המחשבים למזמין (להלן: "תקופת האחריות"). האחריות הבלעדית למוצרים ו/או שירותים, אספקתם, איכותם, טיבם ועמידתם ויכולתם חלה על היצרנים ו/או היבואנים ובהתאם לתעודות האחריות המצורפת לכל מוצר שיירכש באמצעות האתר. כמו כן, הינו מודע לכך שאין אחריות או החלפה לסוללות במחשבים הניידים. 

3. מוסכם כי האחריות לא תכלול נזק שנגרם על ידי המשתמש. כמו כן, מובהר ומוסכם כי האחריות מותנית בשלמות המחשב כפי שנמסר ואינה מכסה שבר או חוסר בחלקי מחשב או ברכיבים פנימיים.

4. האחריות תינתן במעבדות השירות של המיזם.

5. המזמין מודע לעובדה שהמחשבים כולם הם "משומשים – משודרגים" ולא "חדשים" או "מחודשים".

6. למעט האמור במסגרת האחריות, המזמין, פוטר ומשחרר בזאת, באופן סופי, מוחלט ובלתי חוזר, את הספק מכל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה ו/או התחייבות מכל סוג, כספית או אחרת, קיימת או מותנית, ידועה או שאינה ידועה במועד זה, בקשר עם הציוד והתוכנות.

ביטול עסקה והחזרת מוצר:

1. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981.

2. במידה ולקוח מעוניין לבטל את ההזמנה לפני שחוייב כרטיס האשראי, יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול באמצעות הודעה בדואר האלקטרוני לשירות לקוחות באתר מתחשבים או בכתובת הדואר המעודכנת בברושור הפרסומי.

3. במידה ולקוח מעוניין לבטל את ההזמנה אחרי שחוייב כרטיס האשראי ולפני משלוח המוצר אליו, יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול באמצעות הודעה בדואר האלקטרוני לשירות לקוחות באתר מתחשבים או בכתובת הדואר המעודכנת בברושור הפרסומי.

4. במידה והלקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שהמוצר נשלח אליו, יוכל לעשות זאת עד 14 ימים מיום רכישת המוצר וזאת בתנאי שהמוצר נמצא באריזתו המקורית, לא נפתח, ולא נעשה בו שימוש. במקרה זה יקבל הלקוח זיכוי בקיזוז דמי ביטול בשיעור של 5% מעלות העסקה, ובקיזוז עלויות ההובלה.

5. החזרת מוצרים לאחר 14 יום מיום הרכישה, או מוצרים אשר אריזתם נפתחה ו/או נפגמה-הזיכוי בגינם יהיה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של המיזם.

ביטול עסקה ע"י המיזם

במקרה של השבתה או תקלה בפעילותו התקינה של האתר עקב "כוח עליון" ו/או, עקב מקרה של תקלה מהותית במערכת המחשב, במערכת הטלפונים או במערכות תקשורת אחרות המשרתות את המיזם, ו/או בכל מקרה אחר בו יעכבו, ימנעו או ישבשו גורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת המיזם את פעילותו התקינה של האתר או את אספקת המוצרים.

תמונות להמחשה בלבד:

1. לעיתים יתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדוייקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל.

2. גודל מארז המחשב עשוי להשתנות ע"פ המלאי הקיים במעבדות המחשבים של המיזם.

מיזם מתחשבים שומר על זכותו לשנות את התקנון ו/או כללי הרכישה ו/או המחירים מעת לעת ע"פ שיקול דעתו וללא כל הודעה מוקדמת.

מיזם מתחשבים לא ישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית מכל גורם שאינו בשליטתו המלאה.

שירות לקוחות:

בכל עניין, שאלה ו/או בקשה, אנא פנו אל שירות הלקוחות של מיזם מתחשבים.
מוקד השירות מטפל ומסייע בנושאי השימוש באתר, בירורים, שאלות ואספקת מוצרים.

דוא"ל: operations@mitchashvim.org.il   |      שירות לקוחות - Whatsapp  -  051-2510232 

bottom of page